Prosinec 2008

Vánoční přání pro mé Sbé

12. prosince 2008 v 19:32 | Mon!k@
Prosím, aby se mé Sbé pod to podepsali abych věděla, že už to mají na blog :-). Mimochodem hádejte kdo je na té fotce :D. Ano hádáte dobře, jsem to já =D. Tak jste se dočkali, takhle vypadám, ale přidejte si tentké obroučky brýlí a nahoře i dole rovnátka na pevno :D


vánoční splnění přání pomocí netu

7. prosince 2008 v 12:00 | Mon!k@
Jelikož budou Vánoce tak Vám umožním tady do komentů psát všechno možné. Ale jenom tady! nikde jinde. Potom když tak jen do reklam. O co jde? Vypiště do komentu 3. políčka a navzájem si zahlasujte, napište komenty atd... .Když si budete navzájem zahlasovat, určitě byste byli rádi kdyby Vám někdo zahlasoval nebo napsal koment. Tak zahlasujte... a vrátí se Vám to! Takže ale teď už fakt vyplňujte.:
  1. Co potřebujete udělat(tj. třeba zahlasovat, napsat koment atd...)
  2. Stránka kde to potřebujete
  3. Popř přezdívka pro kterou by měli ostatní hlasovat. Pokud potřebujete jenom napsat koment a ne zahlasovat, nepište přezdívku a jenom udělajte /.
Já budu všem dávat komenty a hlasovat ale byla bych ráda kdyby jste si navzájem udělali dobrosrdečnost aspoň na mém blogu :-)

1.jak colorizovat a co to vůbec znamená?

5. prosince 2008 v 9:16 | Mon!k@
Protože jsem ve VGS(velké grafické soutěži), byl první úkol colorizovat obrázek.
Co je to colorizace?:A ještě než se Vám pustím do vysvětlování jak colorizovat, musím Vám první říct, co to colorizace vůbec je xD. Colorizace znamená jednoduše vybarvit černobílý obrázek na barevný. Můžete se to taky dozvědět, když je slovo Colorizace, že na začátku je color a to znamená anglicky barva ;-).
A jak colorizovat:
1) Zvolíte si jakýkoliv černobílý obrázek.
2) Otevřete si photofilter. Pokud ho nemáte, stáhnete si ho Zde. Někdo dělá možná colorizaci ještě přes jiný program, ale já používám photofilter.

3)Až ho budete mít otevřený, klikněte na tuto ikonku: a vyhledáte si potřebný obrázek.
4)Můžete kliknout na laso (v pravo v sloupci) (záleží na vaší ruce, takže pokud přetáhnete, už to nejde "vzít" zpět ale pravé tlačítko myši pořád musíte držet, než dojedete k začátku čáry kde jste začali). Nebo můžete vzít taky polygon (taky v pravo v sloupci a dělá přímky takže když chcete zastavit, tak můžete.:D)
5)Pak nahoře v liště na "barvený nádech" a obrázek vypadá takto: a zvolíte si barvu, kterou jste si obráhli něáký kousek obrázku.
6)Zmáčknete todle tlačítko na uložení a je to. Má colorizace po tom ce jsem to skončila vypadá takto:

1. návod :-)

4. prosince 2008 v 14:43 | Mon!k@
Jak dát video z youtube na blog? Více v obrázcích ale je to strááášně lehoučký ale kdo to neví tak se mrkněte :-).


Mé vyrobené návody na blog ;-)

4. prosince 2008 v 10:32 | Mon!k@
Ahoj, tak tady budou různé návody na blog. Pár věcí jsem nevěděla ale hledala jsem po nastavení až jsem to našla :-). Takže tady jsou návody pro nastavení na blog.cz ... Zatím ne všechny ale do komentářů si můžete o něáké napsat a seženu pokud tu nebudou . Nově přidané budou úplně dole ;-)


Ptejte se :-)

3. prosince 2008 v 12:37 | Mon!k@
Nemůžete tady něco na blogu najít? Máte s něčím problém? Pište do komentářů a já Vám odpovím :). Plsky pokládejte jen otázky a tím prosím i SB, aby mi tady třeba nepsali: ahoj, jak se vede? Fakt jen otázky :-)

Dole máte otázky a odpovědi :-)


______________________r

3. prosince 2008 v 9:22 | Mon!k@

Zviditelni svůj blog

2. prosince 2008 v 10:51 | Mon!k@

Jak? Už víte že mám v profilu blog portale atd... . No a tak Vám umožním aby jste si taky zviditelnili blog. Stačí když mi do komentářů vyplíte to co bude dole, a do profilu nebo na stránku si zkopírujete klikací ikonku. Já se podívám jestli ji tam máte a zveřejním Váš blog i tady. Bude to v aktuálně:zviditelněné blogy(hned na začátku menu ;-)). Uděláš si reklamu jak ty, tak já :-). Sice žádný nával nečekám ale co ení, může být :-).
Vyplňte do komentářů:
1) Tvou přezdívku
2) Tvůj blog/web

Zkouška 1, 2, 3 :D

2. prosince 2008 v 10:45 | Mon!k@

Veliká rekonstrukce

1. prosince 2008 v 20:31 | Mon!k@
Ahoj, takže na mém blogu se o5 chystá všelijaká rekonstrukce. Budu přidávat články, ale málo. Takže kdyby jste náhodou přišli na my blog a najednou by nešli přečíst články, nebo by tu nic nebylo, tak aby jste si nemysleli že jsem ho pozastavila. Taky budou mít čas, ti co se přihlásili do SONB čas na mail mi poslat svou přezdívku atd.. Však to maj na blogu. Tak navíc tu budou samí dělníci xD.