Říjen 2010

UFO - zelení mužíčci, netvoři, nebo ubohý výmysl?

29. října 2010 v 18:09 | Monii |  *Mé články*
Píše se o tomto "zjevu" celkem všude. V novinách, kdy neustále někdo viděl létající talíř s blížícími se mimozemšťany. Ve zprávách, že někdo natočil přílet těchto "nadpřirozených" (?) bytostí. Co je ale pravda, co výmysl a co jednoduchý reklamní tah na alza.cz? To už se asi nedozvíme. Ale..co o nich vlastně víme?

Spokojená nálada...

29. října 2010 v 9:28 | Monii |  *Moje kecy*
Takže..kolem 11:30 (vlastně přesně :D) jedu za mamkou do práce, kdy pak půjdem a pár kroků vedle do New Yorkeru a budu si vybírat tu fešnou bundu.... :D. Teda, musela jsem se vzdát odložených riflí v Takku za...hodně velikou cenu. A tak mám bundu. Už ani nevím, koho to napadlo, ale každopádně je to velice chytrý nápad . A jak si žijete o prázdninách? Doufám, že se vám daří :). Já si přímo lebedím. Akorát...jak mám ty vyndávací rovnátka na noc, kvůli toho, že jsem nosila na pevno a teď je to na udržování..tak jsem si čistila ty vrchní (kartáčkem :) a pak jsem to otřepávala, třískla s tím o umyvadlo a rozletělo se to... teda, 3/4 zůstala, zbytek je někde v nenávratnu. A to nemáme bůhví jak velkou koupelnu. Snad 3x3 metry? Ani to ne :D. Každopádně musím na to připravit mamku, že tam budem muset jít znova, a místo toho, že tam mám jít až za půl roku, tak půjdu nejspíš na nové otisky. Jak mě se tam nechce..kdybych aspoň ten kousek našla! Teď vypadám jak boxer, jak mají ty ochranné otisky na zuby :-D. No, uvidíme, nějak to mamce nastolím...mě se k té zubařce nechce.............
ale jinak mám dobrou náladu. Téměř .... :D 

Konečně prázdniny...

27. října 2010 v 10:02 | Monii |  *Moje kecy*
Fakt bych měla založit nějakou speciální rubriku na moje kecy. Prostě přehlednější...no, to je teď fakt jedno. Ve škole to byla na tu chvilku pohoda. A teď? Už konešně 5 dní volno. Já jsem z toho tak zmatená, že ani nevím, co budu dělat x). Každopádně, za chvíli to příjde. Nakupování dárků a zimní design. Už teď se mi šramotí v hlavě, jaký bude. Však anketa bude pod článkem. Taky má přece každý názor, ne?
A jak se daří vám? Co ve škole? Doufám, že taky v pohodě. Teď se mi učitelé zdají čím dál přísnější. Pořád píšem písemky a já vím jenom pár věcí x). No, ty minimaturity u nás, to je taky komedie. A hlavně bude. Obzvlášť naše třída. Tam bude vědět jenom pár lidí nějaké otázky. No..teď se tím nebudu zabývat. Koukám moc do budoucnosti. Teď jsou na pořadníku prázdniny..
Ježiši, jak magické je to slovo. Osvobozující :D. Ale co, uběhne to rychle a já zas budu sedět jak pecka doma. Ale neee, já vymyslím něco zajímavého :D...ale určitě nebudu uklízet!!

Ztrácení dětí. Teď je to nějaký hit?!

23. října 2010 v 17:40 | Monii |  *Okolní svět*
Neskutečné..předevčírem se ztratilo tříleté dítě. Pak se našla od něj bota. Nakonec ho našli ležet mrtvé u řeky..je toto vůbec možné? Proč se tohle děje? Mají to ti lidé zapotřebí? Vím, že když vězní, zabijí či zneužívají nějakého člověka (ať už dítě, dospělého..), tak to asi nemají moc v hlavě v pořádku a tak si ani vážnost celé věci neuvědomují. Ale určitě to nedělají jen tak. Mají v tom podíl geny, výchova, když byl ještě dítě...

Vampire diaries 2x06 - Plan B

23. října 2010 v 17:38 | Monii |  *Moje kecy*
Teď jsem to shlédla a je to tak smutné :(. Hlavně ke konci. I Damon mě překvapil, že ho zabil..ale aspoň jsem se zasmála:
Proč chceš ten měsíční kámen??
Nasrat!
Eeeeh...Špatná odpověď...!
:D..aspoň něco. Ale ke konci..to mi bylo tak líto! Stejně si myslím, že se to vrátí do starých kolejí, ale i tak...Kdo to ale ještě neviděl, nechci prozrazovat děj. Já se jdu vrhnout na pokračování toho článku ze včerejška z okolního světa. Chybí mi jen kousek, za chvíli to tu bude :)

Shrnutí celého týdne

22. října 2010 v 20:45 | Monii |  *Moje kecy*
Takže...v prvé řadě design. Tam se nejsem jistá s tím sloupcem v menu. Ať jsem ten obrázek zmenšovala, jak mohla, tak to prostě nešlo. Nahoře je ten béžový pruh...no prostě pruh. Nevíte někdo, co s tím? Protože už fakt nevím, v čem je zakopaný pes, zkoušela jsem prozkoumat všechno...

Zase bude nový dess :D

19. října 2010 v 17:41 | Monii |  *Moje kecy*
Jako, ale fakt už neposled :-D...už to takhle dál nejde, pořád to měnit. Pokud jste znali můj blog o twilight sáze, tak je to pro vás +, něco takového chystám. A kdo  můh starý blog neznal, tak se holt nechá překvapit... :-D.

Wrrrrrrrrrrrr..

19. října 2010 v 16:30 | Monii |  *Moje kecy*
Blbý titulek :D..ale já bych to mohla ohrát. Dneska mám za jedna z němčiny, z té zku... hrozné básničky. Aspoň že tak. Zítra ale dostanem testy z chemie a matiky. To teprve bude zázrak života, jestli dostanu lepší známku než 3. Měla bych logičtěji v té škole používat mozek, jinak mi je fakt na dvě věci. Jak se vede vám? Teda, kromě školy, samozřejmě.)
Jo, když jsme u té školy. Nevím, co těm učitelům je, ale vždycky mají období, kdy dávají samé testy. Měli by se trochu uklidnit xD. Asi neznají pojem volnost, zábava...je to dost deprimující, když pomyslím, že furt musí vymýšlet písemky a že je vůbec baví dávat takové otřesné známky. To ať se na to vyprdnou a rovnou dají za 5 a mají to bez starostí :D. Fakt...učitelem bych být nechtěla...já jdu něco zkutit s blogem aaa když tak hrát tu logickou hru :-D....já sem vám  pak hodím teda ten odkaz :-D

Bez titulku...

17. října 2010 v 11:22 | Monii |  *Moje kecy*
No jo...neustále vymýšlet stále nové titulky mě fakt nebaví x). Tak co, jste pilně naučení do školy a připravení na další školní týden? Já teda z té básničky z němčiny umim jen 2 řádky, ale budu se činit a učit až zítra, možná něco ještě dneska, ale vůbec se mi nechce. Nechám to až na zítřek. Ale zase...všechno nechávat na poslední chvíli? Uvidíme, jak se mi bude chtít..ale vidím to tak, že se mi ani zítra nebude chtít...ale proč si nechat zbytečně pětku, když vím, že bude básnička, že z toho bude zkoušet? Přece jenom, jsem v devítce a taková blbá známka mi může o stupeň zhoršit známku a celý život mám naplánovaný. Jistě...i taková malá známka rozhodne o škole, o životě..ale dost o škole. Teď na ni fakt nemám ani pomyšlení.

Chvíle, kdy se cítíte sami a strašně bezmocní

15. října 2010 v 21:02 | Monii |  *Články s poučením*
Vůbec nepopisuji svoji zkušenost. Teda, možná. Bezmocnost, to už zažil určitě každý z nás. Myslíte si, že neexistuje nějaké řešení, jak z něčeho ven a připadáte si, jako uvězněni ve svém vlastním těle.

Další týden je opět nabitý...

15. října 2010 v 19:20 | Monii |  *Moje kecy*
Nejspíš bych to shrnula takhle, svými slovy: Co si o sobě ti učitelé vlastně myslí? Asi, že máme jenom jeden předmět denně. Na další týden se zase máme na každý den něco naučit, a oni ještě, že když budeme mít blbě výslovnost (třeba v němčině) tak dostaneme za 5. Co si o sobě myslí? Fakt jako, je to hrůza... 

Zítra pátek - jsem za něj ráda.....

14. října 2010 v 14:26 | Monii |  *Moje kecy*
Když tak nad mými články přemýšlím, měla bych založit nějakou zvláštní rubriky. V "moje kecy" to tam začíná být přervané. Ale to je jedno, kdy se tam dívá :D..stejně...akorát ty šlánky musím někam strčit...=P.

Talentmania: 3.semifinále - Alena a Keysi

11. října 2010 v 17:13 | Monii |  *Oblíbené vystoupení v Talentmanii*
Prostě můj nejoblíbenější soutěžící v Talentmanii.
A nejlepší je minuta 1:10, kdy má Keysi packy na Aleniných
nohou. Prostě bomba, fandím jim :)
No...a strašně se mi líbí povel "chcíp" :-D 


A samozřejmě se nesmím zapomenout zeptat na váš názor.
Co na Keysi (a Alenu samozřejmě :) říkáte vy?

Aaaa proč musí teď být taková "pohoda"? :D

11. října 2010 v 15:10 | Monii |  *Moje kecy*
Sice..nemůžu si stěžovat, že mi chybí ten minulý týden. Tam jsme psali každý den z minimálně 2 předmětů. Ale i tak...mám nějak strašně málo starostí :D...do pátku udělat s kamarádkou projekt do zeměpisu a naučit se 8 slokovou básničku. Už umím 4 sloky, to zvládnu :D. Čeče..dějepis. No, ke konci mého "učení" jsem to začínala dlabat, a z toho se zrovna ptala :D. Ale za snahu jsem dostala 2 :D...tak, a teď se jdu dívat na Kobru 11 :). Takže, musím se odreagovat :-D 

Všechno tak letííí...

10. října 2010 v 15:52 | Monii |  *Moje kecy*
Zase jsem ztvrdla u blogů a čtení všech záživných článků :D...no, všichni všechno zažili. Já jsem z pátku na sobotu jela k babičce. A ten trapas, co se mi stal :D..no, to napíšu někdy jindy :D..každopádně to shrnu: Zpanikařila jsem a začala jsem běžet na jiný autobus. Přiběhnu, naběhnu do autobusu a řeknu: Ostrava Hranečník..slečno, to musíte na orvní zastávku. Ti lidi v autobuse, to jim muselo být trapně za mě. A jak jsem šla potupně zpátky a ti lidi na mě :D..jsem pak šla za křakama a zase jsem se vynořila u první zastávky...ale zvládla jsem to. Příště nebudu panikařit :D... Každopádně jsem přijela k babi a hned jsme jeli do města. Tam je všechno takové "staré" no všechny ty domy jsou starší já jsem si připadala jak v historii. U divadla to taky bylo zastaralé, připadala jsem si jako v době kamanné. Líbilo jsem si to. Takový divný pocit ale...ale fakt se mi to jako líbilo. Nebyla jsem obklopená panelákama ale vysokými budovami jako to divadlo a tak...
Teď se musím doučit dějepis, protože chci být zítra zkoušená. Nevidím to moc slibně, ale pokusím se. Tak se mějte faaajn no :)  

Nebudu už nikdy pužívat taháky! Vážně!

7. října 2010 v 14:35 | Monii |  *Moje kecy*
Za ten trapas (co trapas...spíš ponížení) to fakt nestálo xD. Teď se tomu směju, ale dneska (asi před hodinou) mi bylo fakt nehorázně blbě. Začalo to včera...

0.1 design - podzim

5. října 2010 v 18:38 | Monii |  *Designy blogu*
Nechci tady dělát nějaké zdlouhavé články o tom, jaký jsem měla design na blogu...prostě, abych věděla, jaký byl dess a podobně. Nyní jsem dala podzim. Vše jsem nechala tak jak všechny rozměry byly. Jen jsem změnila záhlaví a okraje stránky.


Zima, podzim? Vždyť to je jedno aneb zase bude nový design

5. října 2010 v 17:07 | Monii |  *Moje kecy*
Ano...zase to budu měnit. Tady tenhle jé takový teplý a ty jahody jsou jako v létě. Možná další rok v létě bych zase aktualizovala tento dess. ale změna je přece život ne? Právě jsem se naučila s brushema ve Photofilteru...je tolik věcí, co ještě nevim. A já si myslím, jak jsem chytrá. Asi udělám podzimní barvy (červená, hnědá, žlutá, oranžová...). No jooo a škola? To teď nebudu zaneprázdňovat blog xD. Ale mám hodně nápadů na článek. O víkendu pojedu (nebo chtěla bych jet) k babi a dědovi a i mi budou s článkem pomáhat :). Můžete si do komentářů tipnout, o co půjde. á jdu na ten dess :)

...jak mě se nic nechce

4. října 2010 v 17:03 | Monii |  *Moje kecy*
Ooo furt z něčeho píšem a navíc je toho strašně moc. Chtěla jsem napsat článek na nějaké téma, co mě napadlo, ale vůbec nestíhám. Nebudu si stěžovat...ono by to nějak šlo, ale já jsem jako vždy "Don´t worry, be happy". U mě nic nového. Musím se naučit básničku, sice to je až za dlouho, ale to je jedno. Na zítřek němčinu a fyziku. Na němčinu máme takovou.........zlou učitelku :-! no a na fyziku toho nej. učitele. Něco na těch zákonech schválnosti fakt bude.

Včera jsem byla u babi a dědy. Chtěla jsem nějaké krásné fotky nafotit....zapomněla jsem foťák.... :D Takže taky supr den. Ještě se pokusim oběhnout Sbé a omlouvám se jim za docela dlouhou neaktivnost..i když, to se fakt teď nedá. Joooo abych nezapomněla. Z dějáku, neohlášené písemky: 4. Učitelka si mě odchytila a říkala, že mi od minulého roku stále věří (na vysvědčení jsem dostala jen tak tak 3). Tak sem jí řekla, že jsem o té písemce nevěděla, protože nic neřikala. Tak mi řekla, že to ani neslyšela a na příště se mám nechat vyvolat. Pche, když tu písemku neohlásila....no, já se na to mrknu, ale teď je toho strašně moc! Takže..oběhnu Sbé a pak se pudu bohužel učit..jinak to nedávám.
Ale taky máte teď tolik testů? Vždyť to ani není možné, kolik toho je.
V matice se mi zatim daří, záleží, jak dlouho mi to vydrží :-D. Držte mi palce :D. Tak já letim zatim :)
P.s.: Fakt se ještě jednou omlouvám Sbé ale věřím, že toho taky teď máte plno...