Leden 2011

K zasmání - 2

31. ledna 2011 v 18:02 | Monii |  K zasmání..
Minule to byla slabota..xD..Teď tady mám kopy dalších obrázků z dřívější doby, ale tady mám zase jen pár.. (aneb...všeho s mírou..)

Zavedení eura

31. ledna 2011 v 16:28 | Monii |  *Můj názor na....*
Ano, musím reagovat na článek na novinky.cz . Plno (teda, všichni) diskutujících si euro nepřeje. Já taky ne. V diskuzi je tam popsáno téměř vše. Na co eura? Stejně si to každý bude přepočítávat zpět na koruny. Myslíte si, že "vládu" bude zajímat, co si přejeme? Houby. Pokud to bude pro ně dobré, tak to zavedou. Je mi jedno, že jsme v Evropské unii. Ať jsme, ale žijeme v Česku, tak snad budeme platit českými pěnězy, ne?
Anketa pod článkem..

A je to za mnou...

31. ledna 2011 v 13:32 | Monii |  *Moje kecy*
Na to, jak jsem se včera na to vysvědčení "docela" těšila, tak teď mi to je úplně ukradené a jsem docela zklamaná. I to výstupní hodnocení. Takže třeba: Velmi ráda tančí...? Já ráda netačním, v žádném případě. Neznamená, že jsem na škole tančila řecké tance, že ráda tančím. Radši se věnuju zvířatům, a to tam i mohl napsat, že mám doma zvířata. Víte jak to napsal? Pro život potřebuje přátele, sport, zvířata. Tohle je asi taková zmínka o zvířatech. To jsem doufala, že tam toho napíše víc..noo, s takovou budu ráda, že si té věty vůbec na té veterině všimnou. A něco, co tam je napsané o přírodě? Ráda běhá, čte a má velmi ráda přírodu. Fajn...já vím, že je to těžké, psát pro dvacet děcek výstupní hodnocení, ale čekala jsem z toho víc. Více jsem se na to těšila, a nečekala jsem, že zjistím, že všichni mají první odstavec stejný...

K zasmání - 1

30. ledna 2011 v 19:30 | Monii |  K zasmání..
Takže..proč z mých vtipných, starších, nepovedených výtvorů neudělat komedii? Dost se to uchytilo, takže tady přináším zase nějáké mé výtvory..

Ufff, já to zvládla

30. ledna 2011 v 16:21 | Monii |  *Moje kecy*
Design po dlouhé době nastaven. Jsem s ním docela spokojená a myslím, že až si na něj zvyknu jak já, tak vy, tak se nám bude zamlouvat všem :D. 
Doufám, že se vám líbí taky. Dal mi docela zabrat, takové nervy jsem snad měla naposledy u nastavování designu u knížkového blogu...:D. Těšíte se na zítřek? No, já abych řekla pravdu, tak mi to je celkem jedno. Už tam je napsané něco, co nezměním. Takže, co víc si "přát"? Jenom přežiju ty čtyři hodiny a všechno bude ok. Nevím, co dneska budu dělat. Asi budu pokračovat v psaní knížky, shánění informací o středních školách (opět). Ale první? První samozřejmě oběhnu Sbé, jak jinak. Co slíbím tak se snažím (aspoň trochu) dodržet. Nebudu se tady rozepisovat o ptákovinách, víme jak to dopadlo, když jsme se skupinově nasmáli u slavných diplomů, obrázků, záhlaví..apod, co jsem vytvořila sama....:D

Musím se od srdce zasmát :D

30. ledna 2011 v 12:07 | Monii
Nebudu ani tenhle žblaf zařazovat do rubriky..:D Ale to se mi povedlo :D...mažu teď plno obrázků, kvůli novému designu (už jich je fakt plno) a sama jsem musela nechápavě kroutit hlavou, jaké kraviny jsem tady dávala. Plno třpytivých obrázků...a nejvíce mě položilo, kdy jsem našla obyčejné záhlaví a na něm: Welcome to my blog..:D...Achjo, sice jsem to dělala sama, ale anglické nápisy moc nemusím..dobře, bylo to před třemi roky, tak mějte pochopení..:D..Tady přidávám jeden obrázek z mnoha, který mě pobavil..:D
www.monikulas.blog.cz

Tak jako na to, že mi bylo asi 12 let, tak celkem dobrý smysl pro humor, no ne? :D

A ještě jeden...to je nechutně trapné..:D:DDD
www.monikulas.blog.cz

Já z toho nemůžu :-D
No jo, má básnická tvorba se už tvořila od raného věku..:D (To písmo u Monika vypadá jako Barbie..:D)
www.monikulas.blog.cz

Nový, stálý design

30. ledna 2011 v 11:16 | Monii |  *Moje kecy*
Že ho zase budu měnit? Budu! :D...Už těch mých výtvorů ve photofilteru bylo dost. :D..Teď budu stahovat nový, modrý, který se mi šíleně líbí a zůstane tady na hodně dlouhou dobu. Nejspíš už nebudu měnit podle ročních období apod. Prostě tady ten se mi líbí, a až si někdy stáhnu funkční photoshop, možná časem něco vytvořím...:D... Nevím, jestli tady budu i odpoledne, protože se budu psychicky připravovat na zítřejší vysvědčení..jestli tu budu, tak tady bude ještě dnes, do večera...Opět se omlouvám Sbé, nějak němám náladu obíhat. Všechno se to změní odpoledne, kdy snad už ta nálada bude..i když...po dlouhém nastavování? Nevim, nevim..:D 
A jak se připravujete/těšíte na zítřek vy? Jak to bude vypadat? :D

Opět pátek...

28. ledna 2011 v 18:33 | Monii |  *Moje kecy*
Ano, na pátek jsem se těšila celý týden - byl opravdu vyčerpávající...

Odezva po...týdnu? Ne, po čtyřech dnech..xD

27. ledna 2011 v 16:08 | Monii |  *Moje kecy*
No jo...já vážně nečekala v tom minulém článku nějaké rekordní komentáře. Jenom těch dvacet pět. No nejsem skromná? :D...Čekala jsem, že napíšou jenom eSbé (ti tu taky jediní chodí, že jo :D).  To je jedno, je to jeden můj pokus z několika set, které mám ještě v záloze. A opět nevyšel...:D. No, proč mám tak dobrou náladu? Já nevím, tak za prvé: psali jsme z přírodopisu. Ten se mi povedl na jedničku (ostatně, jako vždycky). Ještě jsme psali z češtiny. Tam jsme psali ze slovních druhů...:D...Z deseti jsem vyplnila osm, celkem dobrý výkon, pro jedničkáře, ne? xD...Mě nikdy nešly slovní druhy...Bude to ta dvojka no. Jinak, opět nesmím zapomenout zveřejnit informace o knížce. Jelikož má dneska vyjít osmá kapitola a já ji ještě nemám vymyšlenou (ano, mí milí čtenáři), tak teď vymýšlím konečně nějakou zápletku, aby to nebylo takové nudné. Vážně. Zítra navíc píšeme z chemie a němčiny, takže se to ještě musím doučit. Achjo, jak je ten svět dokonalý, když všechno zvládáte? xD...V tomto článku se taky opět omlouvám eSbé, ale jelikož toho mám fakt dost, tak vás oběhnu nejspíš v pátek (kdy konečně bude nový díl TVD ♥..ano, jen pro diváky, co sledují tvd..:D). Jinak, ještě jsem se dozvěděla, že budu dělat přijímačky z biologie (přírodopisu) na SŠ. Takže celkem pohoda, přírodopis mě celkem baví. Všechno má ale své ALE. Je tam i něco o kytkách (jak jsem si přečetla z ukázkového přijímacího testu) a to jsme probírali tak sedmé třídě. To jsme měli ještě nějakou jinou učitelku na příroďák a já neumím absolutně nic. Co z toho plyne? Že ona by nedokázala zaujmout tím učivem ani osla, natož mě. Teď, co máme tady tuhle učitelku, tak ta dokáže vtáhnout do toho učiva...lidské tělo, kameny, je to jedno, ale šíleně mě to baví. Takže, co z toho plyne? Budu ráda za všechny všemožné otázky okolo přírodopisu, které napíšete do komentářů. Budu moc vděčná....tak se mějte :)

P.s.: na komentáře za minulý "článek" odpovím taky až zítra..omlouvám se...

Tolik lidí? Proboha, co tu děláte?

23. ledna 2011 v 21:44 | Monii |  *Moje kecy*
Já nevěděla, jaký napsat titulek. První ale, proč píšu tak pozdě? No, zítra mám školu až na devět, takže se tu v klidu vypisuju x). Teď k titulku. Jak jsem se koupala, kolem osmé, hodně jsem přemýšlela, jestli tady tenhle článek tady hodím. Dospěla jsem k názoru, že by to mohlo být ještě zajímavé a tak je tady. O co jde?
Hodně mě udivuje, že je tady kolem 40 lidí každý den. Dobře, byly časy, když jsem jich měla i 60, ale nebudu se tady povyšovat. Zdá se mi, že návštěvnost roste, tak mě napadl jeden pokus.
Prosím VŠECHNY, kteří pravidelně navštěvujete můj blog, abyste tady do komentářů napsali, co je na mém blogu zajímavého (fajn, teď to zní trochu ironicky, jak to ale napsat?). Nebo spíš, jak vás zaujal, že tady chodíte pořád a čtete mé výplody fantazie, které se mi zdají nudné a nezajímavé. Můžete psát pod pseudonymem (přezdívkou), takže nikdo nepozná, kdo jste. A nebojte se, nebudu vás zjišťovat podle IP adresy. Na to nemám čas, ani náladu. 
Takže, ještě jednou se opakuji. Budu ráda, když sem napíšete, co vás na tomto blogu tak zaujalo, že tady chodíte? Chtěla bych se dočíst, jak dokážu lidi zaujmout (no...možná sem chodíte jenom proto, že chcete abyste se pořádně zasmáli nad mým životem, budiž.). Protože tady přišli někteří návštěvníci jen náhodou, tak počítám kolem 25 komentářů ( na jednoho návštěvníka jeden komentář ). Já vím, docela si věřím, ale by fajn vědět, proč lidé nacvakají do vyhledávače www.monikulas.blog.cz a čtou si mé články? Budu velmi ráda, když napíšete :)
P.s.: Tento článek se týká i Sbé...

Nový design

23. ledna 2011 v 17:08 | Monii |  *Moje kecy*
Takže, jenom menší info : nový design už mám nastaven. Je to takové tmavé, asi změním okraje stránky....kdo nemá rád vampire diaries, tak ho asi moc nepotěším se záhlavím...tak se mějte :)

Plánuji radši jiný design

23. ledna 2011 v 12:30 | Monii |  *Moje kecy*
Fakt :D...tenhle se mi prostě nelíbí. Byl to úlet, kdy jsem se snažila o nějaký hezký dess. Nepovedlo se to..:D...já prostě potřebuji nějaký normální, žádné velké písmo u popisků. Zatím jenom hledám, ale pokud se do toho vrhnu, tak ještě dneska by mohl být, protože už mám menší představu (achjo, zase ty moje představy). Takže asi tak. Jinak, chystám i návštěvní knihu, kde budou všechny ty nechutné reklamy, hlásnutí apod... (pro ty, kteří o to vždycky žádají: je to jenom pro váš klid, abyste věděli, že jste někam napsali...ale i pro můj, kdy nebudu vynervovaná, že to píšete do článku a možná i splním váš požadavek). Takže, já jdu na to :)
p.s.: sbé opět oběhnu co nejdřív

p.s.2: Taky jsem si pohla s knížkou...fakt .D

Jsem fakt divná...

22. ledna 2011 v 12:48 | Monii |  *Moje kecy*
První budu reagovat na můj řádek napsaný v minulém článku:
Každé ráno, co vstávám do školy, si myslím, že je konečně víkend. Není...
Tak dnes to bylo obráceně. Vzbudila jsem se kolem půl osmé (do školy v stávám v těch 6:50, takže nic moc spaní co? No jo, mě stačí navíc ta půlhodinka :D) a byly otevřené dveře do pokoje. To většinou mamka otevírá ráno, když chce Candy (a to většinou každý den) do pokoje, aby mě vzbudil, aby s ním šla ven (to je většinou, když je škola, o víkendu jde s Candym mamka, když jde do práce). Najednou se mi v hlavě odehrával šok. Panebože, nemám jít do školy? Není dneska pátek? Máme psát písemku. Přišlo mi poněkud divné, že se rozednívalo a protože stejně nevidím na hodiny, která visí nade dveřma, tak jsem si pro sebe řekla: Dneska nikam nejdu! Pak mě ale hryzalo svědomí a tak jsem koukla aspoň na mobil. 7,36 (asi). No a pak se mi všechny myšlenky v hlavě urovnaly a já s úlevou zjistila, že je sobota a spokojeně vykračovala do kuchyně...

Perný týden a víkend nablízku

21. ledna 2011 v 17:14 | Monii |  *Moje kecy*
Jak já se vždycky celý týden tak nehorázně těším, až bude víkend. To je děs, co? No, teď je víkend a já se musím pořádně vrhnout na knížku a pokračovat v psaní v sedmé kapitole. V neděli má totiž vyjít a já ji ještě nemám vymyšlenou. Má to ale vůbec cenu?

Kam chceš jít na střední? Nevím...

17. ledna 2011 v 20:42 | Monii |  *Mé články*
Fajn...a kdo to má vědět? Je plno povolání, co by vás bavilo. Každý si určitě něco najde. Ale co je hlavní? Aby vás vzali na střední...

AAAAAAAAAAAAAAAAA

17. ledna 2011 v 17:33 | Monii
Kašlu na nadpisy...připadám si jako papiňák..KURVA! Takže..design je celkově hotový ale všechno má své ALE...no jasně, že kliknout na Sb nejde...beztak jsem tam jako adresu měla dávat http....a ne www.XXXblog.blog.cz...no (kurva a hypertextový odkaz taky nejde dát pryč) jo...tak že fajn..že bych sb předělávala po 4? Ne...nic se neděje, všechno je naprosto v pořádku...DO PIČI...já se omlouvám za ty sprosté slova, ale dneska jsem kamarádce říkala: snad už tam ty sbé jsou v pohodě..no ne, mě se to nepovde nikdy...aaaa..ale nade mnou zlo nezvítězí, JÁ-TO-DOKONČÍM! No, teď asi ne, jdu přepisovat knížku, já teď nemám nervy se s tím piplat..taky se omlouvám všem eSbé, ale dneska fakt nemám chuť nikoho obíhat..už teď se mi dělá zle, když slyším slova odkaz, klikací ikonka apod...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 

Grrrrrrr já jsem taková....

16. ledna 2011 v 18:40 | Monii
Ne..to se prostě může stát jenom mě. Přidám si jeden obrázek do ¨volitelného menu boxu a co se stane? Vymažu si ho celý!!!! To..to prostě ne...mě stuhl obličej, jak sem to viděla..takže to teď dělám znovu..a zase budu pracně přidávat klikací ikonky na eSbé (ti co tu byli v tu chvilku, co to tam bylo) už potřetí. Jak jsem to přidávala poprvé, tak mě to automaticky odhlásilo...bože...

Opět nový design? ANO! xD

16. ledna 2011 v 14:26 | Monii |  *Moje kecy*
Je to nutnost. Sice..vůbec neříkám, že by se mi tady ten nelíbil, to ne (vždyť je to taky můj výtvor, že jo x), ale chce to změnu. Potřebuju si to tady všechno uspořádat, udělat si v tom pořádek. Jinak, většinou teď sháním nové eSbé a tak různě...takže, já si jdu zase dělat ty popisky a tak :)..takže zatím, sb oběhnu pak :)

Spokojená nálada a nové Sbé

15. ledna 2011 v 20:00 | Monii |  *Moje kecy*
Takže, první začnu tím prvním. Z toho včerejška jsem se vyspala a dnes už mi to je jedno. Trojka, netrojka. Když je učitelka taková jaká je, tak s tím nic nenadělám. Ok, jsem zklamaná, že mi to zbytečně zkazí průměr na střední, ale co nadělám? Nic. Už se tím nehodlám zabývat. Prostě mi tu dvojku nedá, tak mi ji nedá. Už nechci řešit školu.
    Jinak, další důvod, proč mám tak spokojenou náladu? Dnes jsem šla do sebe a he? Mám už 8 kapitol a to na blogu jsou zveřejněny jen dvě. Musím mít ale ještě větší náskok, protože tuším, že jeden den se mi prostě psát moc chtít nebude a tak se to teď snažím předem dohnat.
    Další důvod k tak vynikajicí náladě? Návštěvnost. Jak na tady tomhle blogu, tak hlavně na blogu, kde mám knížku. Za dnešní den tam bylo 22 lidí, které bych jinak měla přibližně za tři dny, takže úspěch. Samozřejmě se mi i líbí komentáře. Jak tady, tak i tam. Hlavně tam. Za ně ale vděčím z větší části mým eSbé, které mě tam podporují a píší, že se těší na další kapitoly. Hodně mě to povzbuzuje k dalšímu psaní a strašně si toho vážím.
No a když už jsme u těch eSbé, tak se tady přidaly další, tři nové :). Takže tady je seznam těch, které mažu a které nechávám. 

Konečně víkend

14. ledna 2011 v 18:00 | Monii |  *Moje kecy*
Takže..shrnutí celého týdne? Kombinovaný horor s komedií. První ty lepší zprávy. Dostala jsem jedničku z přírodopisu, takže tím už mám jasnou jedničku na vysvědčení. Teď ty horší zprávy...z čtvrletky z matiky mám 4 (což mě překvapilo, já čekala 5 nebo trojku, ale čtyřku fakt ne), ale na vysvědčení tu trojku. A z Amu? Tj. aplikační matika, kde pořád počítáme jak hlupí něco, co ani neumím. Takže písemky jsme vůbec nepsali a ona říkala, že bude spíš známky dávat za práce v hodinách matematiky apod...No samozřejmě, že mi dala tu 3, kráva jedna. Nikdy tady moc nepíšu sprostě, když tak to vyhvězdičkuju, ale tohle je síla. Takže fajn, teď mám tři trojky na vysvědčení, pokud si ještě neopravím děják, kdy říkala, že uvidí, podle toho, jak jsem napsala písemku. Já písemku napsala na jedničku nebo dvojku. Co z toho plyne? Že matikářka je pi.., protože jenom od ní mám trojky na vysvědčení. Chápete to? Já fakt ne. Takže nejen, že mi pokazila vysvědčení tou svou další trojkou, ale i náladu. Super, co víc si přát. stále jsem vytočená z matiky, takže se předem omlouvám za následující řádky..kdyby náhodou. Další špatné zprávy (spíš pro mě)? Nestíhám psát knížku. Z toho vyplývá co? Že stejně to je jedno, protože si to beztak nikdo nepřečte. Do hajzlu, já dneska vůbec nemám na srandu náladu, je to hodně zlé. Pořád ta zkur.... matika. Proč já? Nemohla prostě říct: "Ok, já ti nebudu kazit vysvědčení takovou stupidní známkou, dám ti dvojku". No ne, to by ona prostě nerozdýchala. Bože, já jsem ji tak měla docela ráda, ale teď ať mi políbí prdel.