Únor 2011

Opět si budu stěžovat na konec týdne? Tentokrát ne...

27. února 2011 v 16:59 | Monii |  *Moje kecy*
Ano, jsem divná, tentokrát si nestěžuju, toho stěžování bylo až až...:D.. V podlesních měsících, každou neděli jsem psala pořád to samé, že je konec víkendu a mohla v klidu kopírovat články, co jsem psala dříve. Tohle už je ale pryč! :D...Nehodlám si zaprasit "dětství" tím, že každou neděli píšu, že je konec víkendu. Jako, v podstatě toho i lituju, ale...ALE...:D

Teď jen čekat...

26. února 2011 v 20:56 | Monii |  *Moje kecy*
Ne, že bych přihlášky na střední školy měla poslané (ach jo, už zas začínám, no jo...:D).., ale až je pošlu, budu pak jako na trní = vezmou mě, nevezmou mě? No, to teď není hlavní bod programu, proč píšu. Jako, vlastně je to důvod, proč píšu...Já jsem pako..:D

Anketa - "vylepšení" administrace

24. února 2011 v 17:23 | Monii |  Ankety a diskuze - místo na Vaše názory
Ano, přináším novou, aktuální anketu ze světa blog.cz, pro všechny blogaře. Jak jsem psala v předchozím článku, mě se to vůbec nelíbí. Obrázky vkládat nejdou, když kliknu Enter, abych mohla vynechat řádek, nejde to, seřazení rubrik a anket podle abecedy: Totální kokotina, protože jsem to měla seřazené podle potřeby, teď to nemůžu dělat, archiv se mi taky nezamlouvá, lišta (kde je např. HTML, smajlíci, vložit Flash aplikaci aj.) je strašně moc velká (zbytečně) a v administraci u komentářů se mi to absolutně nezamlouvá, když musíš zbytečně klikat, sekne se mi kvůli tomu PC a já mám nervy v háji.
Proto, kdo má blog (nejlépe..), opět pište na:
○○○○
○ Předmět: Názor na anketu - nový vzhled administrace
○ Do mailu připište vaši přezdívku a klidně můžete i blog...

+ pod článkem anketa


Vyhodnocení ankety - systém jarních prázdnin

24. února 2011 v 17:11 | Monii |  Ankety a diskuze - místo na Vaše názory
Takže, sice mi na mail došlo jen pár...teda, dva vzkazy. No, to se rozjede..:D..Tady přináším ty dva a zároveň něco z komentářů...

Jahody s cukrem

24. února 2011 v 14:50 | Monii |  *Moje kecy*
Taky je milujete? A nebo ještě jahody se šlehačkou, těch se taky můžu užrat. No, dnes mám podivně dobrou náladu. Dobře, nemůže sice za to to, že jsem v přírodopisné olympiádě skončila na 7 místě z 12ti lidí. Celkem úspěch, ne? No, ale učitelka říkala, že jsem byli každý od sebe o bod, takže to se taky dá...Nebudu komentovat základku, jdeme na střední..:D. Stále mám jen dvě školy a už to nebudu komentovat. Vím, že chci tu poslední přihlášku dát na nějakou veterinu, ale když všechno je tak daleko...No jo, asi s tím nic neudělám...Jinak jsem vyfotila i Jessy s jahodou (+má ruka..:D), tak se můžete podívat :)
Dobře, tak nic..Chtěla jsem vám dát tady její fotku, ale jelikož úžasný blog.cz si změnil grafiku a všechno, obrázky a fotky nejdou načíst. No, tak nic no.
Jinak, chtěla jsem vám o něco poprosit. Pokud se vám bude chtít, budete se nudit a nebo mi chcete pomoct, tak pokud máte nějaké staré zápisy, prezentace a referáty z následujích témat, která jsou vypsaná dole v tabulce, budu vám moc věčná, kdyby jste mi to poslali na mail: blog-monikulas@seznam.cz ;předmět nejlépe: Zápisy...Dělám tady z toho ty přijímačky, ale na wikipedii je to tak složitě udělané, že je mi z toho zle. Pokusím se na něco zeptat i učitelky, ale nechci ji zbytečně otravovat. Takže ještě jednou: Budu vám MOC A ŠÍLENĚ vděčná za všechny zápisky a podobně.
Tabulka:
TémaNáplň
Obecná biologie
Prvkové a látkové složení organismu
Obecná biologieViry
Obecná biologie
Bakteriální, živočišná a rostlinná buňka
Obecná biologiePletiva
Obecná biologieTkáně
Zoologie
Jednobuněční a mnohobuněční bezobratlí živočichové
Zoologie
Obratlovci - ryby, obojživelníci, plazi, ptáci, savci
Já vím, že se na mě nejspíš vykašlete, ale kdyby to šlo, tak prosím všechny, ne jen mé SB...Nevím, jak se vám odvděčím..Více článků? Soutěž (brrr)..Nevím, něco se pokusím vymyslet, ale byla bych za to neskutečně vděčná..

Celkem nudný týden...(klasika)

23. února 2011 v 16:49 | Monii |  *Moje kecy*
Sice..můžu vynechat že jsem si včera polila kalhoty tuší ve výtvarce, doma jsem to polila Vanishem (Vanish, skvrn a špíny se zbavíš...znáte) a zázrakem to pustilo..můžu vynechat, že ve škole mi všechno leze na nervy a už toho mám (klasicky) plnou prdel..můžu vynechat, že jsem stále neodeslala přihlášky na střední, na všechno mám času dost (klasika), hlavně mamka, o víkendu má volno, budeme to vypisovat. Stejně nevím třetí školu..to je pech a já si říkala, že snadno využiju tři přihlášky..asi ne...můžu vynechat, že stále neumím vypalovat CD/DVD ale stále stahuju jak pako (klasika)..můžu vynechat, že bych se k večeru šíleně nudila, nebýt knihy o padlých andělech, upírech apod..(klasika)..můžu vynechat, že se stále nemůžu nabažit TVD a nemůžu se dočkat pátku, kdy se zase setkám s Damonem, Katherine, Elenou...(klasika)...můžu vynechat, že teď ujíždím na naprosto smutných písničkách, které byly v TVD (klasika)...jasně, a takhle bych mohla pokračovat donekonečna. Prostě a jednuduše: Všechno při starém = klasika..Co dál napsat? Chtěla jsem se vám hlavně ohlásit, protože poslední dobou blog zanedbávám, ale stále vás tu je kolem 80ti (ne-li víc) za den. Jsem za to ráda, ale kdybych na blog tak nekašlala. No jo...jako, ve škole mě vytáčí čím dál více, ale jak to tak sleduju, ve třídě mají odesláno přihlášek na školy snad 3 lidé z dvaceti (včetně mě). No jo, nikomu se do toho nechce. Ale stále si s kámoškou říkáme...Tento týden zajdeme k doktorovi potvrdit přihlášku, zajít k notáři orazítkovat výstupní hodnocení..Ale kde nic, tu nic, skutek utek. Pane bože, mě by fakt zajímalo, kam dám třetí přihlášku. Sice, mamka pořád říká: Tak si dej tu třetí na tu policejní do Holešovic...Já na to: Ale tam se hlásí přes 500 lidí a berou 90. Jasně, určitě tam na mě všichni čekají...Prostě vyhozená přihláška. Ale kam prostě tu třetí? Nebo ještě říkala: No do Ostravy na zubní laborant..Ne, tam už nechci...Do prdele, kdybych měla jistotu, že se dostanu na tu veterinu, tak si nepodávám ani na zdrávku do Karviné. Kurva, já mám tak stažený žaludek, jenom na to pomyslím. Jako, na přijímačky se připravuju, o tom žádná, ale kdybych vůbec tušila, kolik lidí/studentů si podá přihlášku na tu veterinu a s jakým průměrem. Co když tam budu nejhorší? Co když tam budu nejblbší? Jasně, říkám si: Ale může to být i naopak, budu mezi těma chytrýma. Jasně, jenže to se mi nikdy nestalo, abych byla mezi "těmi lepšími". Prostě je to až moc k neuvěření, abych se tam dostala...
To je hnus dlouhý článek a tentokrát ani jeden smajlík. Nemám chuť dopisovat smajlíky za žádnou větu. Prostě, ne že bych měla blbou náladu nebo tak, ale přijde mi, že se tam vůbec nehodí (navíc, když teď poslouchám Evanescence - My Immortal..se nedivte). Někdy oběhnu, teď jdu ještě něco zjišťovat na ty přijímačky. No ještě minimaturity, básnička do Čj, v pátek slovíčka do Nj, zítra nejspíš dostávat test z matiky...Nooo, bude to ještě dost zajímavé (aneb - refrén z Evanescence...- chápete..)
..No jo, kdo prostě TVD nezná, radši nedívejte...

1. zadání přísloví a citátů

20. února 2011 v 12:36 | Monii |  Přísloví, citáty - jak je vysvětlíte vy?
Ano, je tady první zadání citátů. První ale, k čemu je to dobré? Vždy, když si čtu nějaké citáty, přísloví, tak beru život rozumněji. Navíc, jak už jsem psala v předešlém článku..chci, aby můj blog byl taky k něčemu užitečný a aby měl rozumně vedený obsah. Na mail mi budete (nemusíte) posílat, co znamenají určité přísloví nebo rčení. Já pak tady zveřejním, co jste mi napsali, jaký má co význam.

Proč všechno tak rychle uběhne...

20. února 2011 v 10:42 | Monii |  *Moje kecy*
No jo, já jsem neskutečná, takhle si stěžuju každou neděli. Proč? Sakra proč? xD...Mě už začíná úplně hrabat, to je úplně jedno...Vytvořila jsem další rubiku (jsem pako..)...No jo, fakt jich je dost, ale já si nemůžu pomoct. Zase je taková "poučná", jako rubrika na vaše názory, kde mi píšete do mailu. Já nevím, co si myslím. Spíš, aby můj blog měl smysl a aby se tady našlo plno věcí, které jsou logické a něco vám do "života" přinesou? Jo, to je ono. Prostě bych chtěla, aby tady byly převážně poučné věci a ne jenom mé výplody fantazie. Jasně, to chci samozřejmě taky, stále tady bude rubrika "Moje kecy", která je narvaná k prasknutí (jinam už dát ty moje kecy dát nemůžu..:D), ale taky vytvářím plno rubrik, které mají smysl. Prostě a jednoduše: Chci (ano, já bych chtěla věcí..), aby tady bylo taky nějaké ponaučení a všichni se sem vraceli rádi, aby se něco dozvěděli...ano, jako bych to psala já :D...Sakra a teď to byl tak vážný text a já to zase pokazím...:D..Klasika..Jinak, ta rubrika se jmenuje: Přísloví, citáty - jak je vysvětlíte vy? No jo, zase je všechna práce na vás..Ach jo..:D :D..První článek do této rubriky přijde za chvíli..

Anketa - systém jarních prázdnin

19. února 2011 v 14:06 | Monii |  Ankety a diskuze - místo na Vaše názory
Ano, opět jsem založila další rubriku. Jako by už těch rubrik nebylo dost, že jo. To není hlavní. Jako první téma jsem si vybrala jarní prázdniny. Jsou dobře udělané, špatně udělané? To je jenom na vás, jaký názor napíšete vy i já..

Potřebný radikální řez

19. února 2011 v 11:37 | Monii |  *Moje kecy*
Jasně, týden jsem tady nebyla, ale o to ani tak nejde. Už se mi tato myšlenka dlouze honila hlavou a včera jsem nad tím přemýšlela dost dlouho. Dnes jsem se odhodlala sednout k PC a sepsat tento ne moc příjemný článek pro většinu mých Sb. Teda, tak nějak polovinu...

Pátek, víkend..omlouva..opět...

18. února 2011 v 11:24 | Monii |  *Moje kecy*
Předem bych se vám chtěla omluvit za mou "neaktivnost". Teď jsem ve škole, máme zeměpis, já mám svou práci splněnou a tak mě napadlo, že bych se vám mohla ohlásit.
Celý týden jsem nebyla na PC. Nějak mě to k němu netáhlo. Řeknu vám, že jsem i ráda, že jsem nebyla na něm. Teda, doma, ve škole se ta jedna hodina týdně nepočítá :D. Byla to pohoda, žádné bolení zad, za krkem a co se týče nudy? Ze začátku byla, pak si zvyknete..:D.. Jo, proč vlastně píšu? Jo, chtěla jsem se vám ohlásit....:D (ne, můj zlozvyk se smajlíkama ani s tečkami nevymizel, i když jsem týden abstinovala :D)..tady tohle je jen malý informační článek jak pro sb, tak pro mé stálé návštěvníky. Nevím, jestli budu doma na pc, ale nejspíš ano, protože vychází další díl TVD..:D…Ještě skočím dneska do knihovny, mezitím se mi bude stahovat doma TVD bez titulků, ty si tam pak vložím..:D..Mám v knihovně rezervovanou knížku od S. Meyerové, Hostitel..:) ..Už na mě čeká..:D ..Teda, teď se dívám na netu do naší knihovny..a kniha je rezervovaná jednou (takže mnou :D) a je vypůjčená..:D…Ale tomu se nevyhnu, dneska tam skočím..:D..Tak já končím..Omlouvám se opět svým SB, protože jsem neobíhala celý týden. Na vaše komentáře odpovím a oběhnu vás až doma, to mám větší klid…Tak se mějte a ještě jednou se omlouvám..jsem fakt neschopná..

Život

13. února 2011 v 12:44 | Monii |  *Mé články*
Nevěděla jsem, co na toto téma napsat. Chtěla jsem ale něco napsat, protože každý si žije svůj život. Každý žije. Každý má jeden život (nebo více?). Každý ho má, tak proč o něm nenapsat článek, když každý na svou kůži zná, jaký je život?

0.3 design - Psík

13. února 2011 v 10:15 | Monii |  *Designy blogu*
Náhled designu:
www.monikulas.blog.cz/náhled designu
Poznámka:
Tento design jsem měla už hodně dávno (asi před rokem) a když už jsem nevěděla, jaký design, vzpomněla jsem si na tenhle. Akorát jsem poměnila okraje stránky a místo "duhy" jsem dala čárky...:D
Spokojenost:
100%ní...Líbí se mi tady všechno. Psík taky roztomilý :). Jenom ještě změnit pozadí u komentářů a je to ok :)
Čas, po jakou dobu jsem design dělala:
Kolem 10 minut. Strašně jednoduché. Obyčejné, ale mě se to líbí :)
Program:
Na dělání popisků photofilter (jak jinak), jinak žádný.
Datum a čas nastavení designu:
13. února; kolem 16:25
Téma designu:
Zvířecí, uklidňující

Celý den prosezený u PC

12. února 2011 v 19:24 | Monii |  *Moje kecy*
No jo, jenže co jiného dělat, když mám vypranou, mokrou bundu? :D... Čeče, ale pohla jsem si s designem. Řekli jste si o to sami, budou tam čárky! :D... V anketě totiž jasně vyhrály, kdy 8 lidí hlasovalo pro ně a jeden člověk pro duhu. A to jsem byla já :D...Fajn, máte je mít...:D..Zítra budu muset dělat něco normálního. Snad budu v noci moct pořádně spát, když vím, že design tu taky bude v klidu spát...:D..No já mám dneska nějakou veselou náladu...:D...Nevím, čím to je. Ani nevím, co vám napsat, ale nějak jsem cítila, že chcete vidět další článek...Ne, mě už si vůbec nevšímejte, stává se ze mě ještě větší vypatlané pako, než jsem doposud byla...:D..Hrabe mi, totálně...:D..No, já končím..Tak ahoj..Jako fakt..Ne, já jsem 100% dement, co proti tomu dělat? Nějaké preventivní opatření? DO KARANTÉNY! :D,...Já jsem pako..:D

Které okraje stránky?

12. února 2011 v 16:27 | Monii
Takže, nechám taky něco na vás. Chci se vás zeptat, jaké okraje chcete. Mám dva příklady. Tady tento design jsem měla už kdysi (s tím psíkem a tou "duhou"). Hlasujte v anketě a já vám tady dávám náhledy. Není to nic moc a asi se vám ta duha bude zdát v okrajích stránky lepší, protože to máte ve "větším" a ne jen v náhledu..Nevím, i ty čárky byly pěkné. K večeru vám to ještě obměním a dám tam čárky...

Okraj č. 1:
Okraje č.1

Okraj č. 2:
Okraje č.2

Dobré ráno >_<

12. února 2011 v 15:16 | Monii |  *Moje kecy*
No, ne že bych vstávala teprve teď (to už je jasné, když jsem psala článek, že jo), já už jsem vzhůru od půl osmé. Dívala jsem se na TvD, psala článek na blog. No, to teď není hlavní. Asi 4x jsem stahovala Photoshop, no chápete to? :D.. První se mi nechtěl otevřít, když už se mi po 40ti minutách konečně hodlal stáhnout. Fajn, tak znovu. Tentokrát jsem si stahování asi omylem zavřela. Nevím, nějak si to neuvědomuju, kam to zmizlo...:D..Tak teda potřetí, to jsem měla asi 97%, ale mamka chtěla jít na Pc, tak jsem to stahování musela vypnout..No, to teď neřešte...Takže jsem to začala stahovat po čtvrté a něco mi k tomu chybělo, takže jsem ho nemohla nainstalovat. Tak jsem se teda na to vyprdla, asi mi není přáno, tak jsem si stáhla The Gimp, který je prý skoro na stejné úrovni, jako Pohotoshop. Uvidíme. Jak víte, už chystám delší dobu nějaký můj design, který by vyrazil dech nejen mně, ale i vám.
A co chystám nového? Nabrala jsem si opět další Sb..Já vím, jsem neponaučitelná, když nestíhám. A to lze jenom nějak vylepšit. Budu nabírat i nadále, ale nejspíš si ten seznam promažu. Ono, nedává mi ani tak práci, obíhat, to mi je úplně ukradené, aspoň se nenudím. Spíš někteří neobíhají a dlouho se neobjevují na svém blogu. Takže, ti, co se na svém blogu neobjevují, dám do pozastavených a ti, kteří na svém blogu jsou, ale nepíšou, tak je budu mazat. Je mi to sice líto, ale co už. S některými se mi prostě dobře píše, takže mi nevadí, když tak často nepíšou. Někteří ale píšou takové bláboly na blog a do komentářů, že se to nedá číst.
Uvidím, zatím se nenervujte, No stress a užívejte víkendu. Já jdu na ten dess. Není možné, abych už něco nevymyslela..

Všechny kvalitní blogy v háji

12. února 2011 v 11:37 | Monii |  *Mé články*
Dlouho jsem přemýšlela, co pod tento titululek napsat. Ale něco jsem napsat potřebovala. Je to nutností. Pověřila jsem se tím sama. Prohlížela jsem si plno cizích blogů, na které jsem narazila a nestačila se divit. Už to nejsou takové kvalitní články, jaké bývaly. Všude naleneznete ty slavné videoodpovědi, všude fotky zmalovaných, třináctiletých holek, které si myslí, že jsou bůhví co. Napíšu to úplně, do slova a do písmene. Kvalitní blogy jsou v totální prdeli. I ten můj. Už není, co býval. Je na takové stupnici, která není ani hrozná, ani úžasná. Je tak uprostřed. Jednoduše: Je prostě teď v "pubertě" a zatím se rozmýšlí, jak bude vypadat. Bude v sobě tvořit kvalitní články, které se dají číst nebo obyčejné klepy, nad kterými se zírá s otevřenou pusou. Nevím to ani já, ani nikdo, jak tento blog skončí. Ale narážím na čímdál méně na kvalitní blogy, které jsou na úrovni a mají super články, které se dají číst. Samozřejmě, že mé spřátelené blogy tvoří stále kvalitní články, jinak bych s nimi nikdy nespřátelila, že jo. Jde spíš o to, že jednou za čas pořádně proklepnu blogový svět a nestačím se divit, jak skončil. Už to nejsou obyčejné věty, které se dají přečíst, ale všude JsOu NeSkUtEtsNě HnuSnĚ nApsAnÉ ČlÁnKy, KtEré BIjÍ dO Očí. No, o tom už jsem se zmiňovala v článku: Zdrobněliny, nespisovné psaní... Ale víte, nad čím mi zůstává rozum stát? Že těmto autorkám jejich blogu není trapně. Fakt, že se tam ukazujou na foťácích, jako zmalované štětky, kdy linky od očí mají až někdě u brady. Něřeknu obyčejnou fotku v článku, nebo jedno v záhlaví, ale ty jejich fotky jsou všude. V menu, asi 10 v záhlaví, v zápatí, v okrajích stránky. Ale rozumnou větu to ze sebe vyplodit nedokáže. Jasně, že plno lidí bude proti mně, že mi do toho nic není a že ze mě mluví jenom závist. Ale závist čeho? Že je mi trapně za ně? Ne, to se omlouvám, to fakt není závist. Ale víte, co je na tom to nejhorší? Že takových blogů a jejich autorek je čímdál více, následně si pak vyměňují různé komentáře. Je to zklamání, že takových blogů přibývá. Doufám, že se najdou ale i takové blogy, které jsou krásné jak vzhledově, tak i logicky napsané...:)..Budu tomu věřit.

Že by už konečná?

11. února 2011 v 17:13 | Monii |  *Moje kecy*
Takže, po "dlouhé" době se tady hlásím. Design..No, dalo by se říct, že je skoro hotov, záleží na tom, jak se to vezme. Sice, ty okraje stránky jsou takové smutné a prázdné, ale já už fakt netuším, co přidat..No, to je teď jedno, konečně zase víkend, co? No je, ještě před "chvílí" jsem psala článek, kde je napsané v titulku Volno, volno.....To je hnus, jak to rychle uběhne. A mezi tou rychlostí stihnete dostat jedničku, trojku, pětku. No není to nádhera? O škole vůbec nebudu psát (teda, co se v ní všechno událo, neudálo...), nějak na to nemám chuť. Jenom to, že jsme dostali přihlášky, ve středu. Potom nám říkala učitelka o tom, že si to výstupní hodnocení máme nechat potvrdit od notáře. Tak to říkám doma mamce, a ona tak: Ale, to nemusí být, Martin (můj poťapaný sourozenec...bohužel) taky neměl potvrzení od notáře....No nevytočilo by vás to? Až na jeden menší detail je, že on málem propadl a já měla málem vyznamenání. Z toho vyplývá, že s takovýma hroznýma známkama v tom jejich ústavu nebudou potřebovat potvrzení od notáře. No není lepší, když to budu mít pro jistotu potvrzené, než když mi propadne přihláška? Grrr, navíc, můžu být ráda, že se jedeme podívat na jednu školu (no, teda, podívat, spíš do toho města, protože jsme klasicky prošvihli den otevřných dveří /DOD/..), protože Martin taky na žádné nebyl, taky nevěděl, do čeho jde. Zase se vyskytl malý detail, že on to má pár kroků od baráku a já jedu přes půlku republiky. Ale pokud nebyl on na DOD, tak nemusím ani já. No jo, já zapomněla, my se orientujeme podle něj... Pff, jako bych už teď neměla těch starostí o střední školy dost. No jo, zase se tady pořád rozepisuju o té škole. Zítra bych se konečně mohla vyspat...Ježiši, já mám pořád strach, že se nedostanu na tu veterinu..Tam se přeju jít..Už zase začínám..No já radši jdu..

Ach jo..Docela toho lituju, mrzí mě to...

9. února 2011 v 16:57 | Monii |  *Moje kecy*
Já vím... je "skoro nový" a uznávám, moc dlouho nevydržel. Necítím se takhle dobře, připadám si cizí...:(...

:D

9. února 2011 v 13:15 | Monii |  *Moje kecy*
Jiný titulek ani napsat nejde..:D..Dneska senzační den..:D..Před chvílí jsme poslední hodinu dostávali přihlášky na střední školy..:D...A učitelka tak: Pokud máte nějaké diplomy, doložete je, pokud to třeba chtějí nebo si myslíte, že vám to pomůže...a jeden kluk tak: Se s tím vyfotím, ať ví..:D...A dál už nemůžu psát....D...A nebo potom jsem tak kámošce v lavici řekla (jo, říkejme jí Markéta..teda, ona se tak jmenuje..:D): Tak já se tam vyfotím z celou rodinou, i se psem a králíkem..No takový výbuch smíchu jste ještě nezažili...xD :D...Já už nemůžu psát, když na to vzpomínám..:D...A nebo potom jsem jí říkala: Tak já se vyfotím, jako že držím králíka a potom to upravím ve photofilteru, kde přidám králíka na ruku..:D...Ta už zase ležela..:D..A nebo, ona tak: Tak já tam rovnou přiložím ten zápisový lístek (který se dává až po přijetí na Sš) ať to máme najednou..:D...Pak jsme šly ze schodů, já jsem se málem vybulila..:D...A nebo jsme šly už ze školy a nějaká prvňačka tak řvala na druhou (která byla ještě u vchodu) a vracela se za ní a mluvila: Já jsem myslela, že jdeš vedle mě, jsem si toho nevšimla...:DDDD, no opět jsme chytly výbuch..:D...A Marketa tak na mě: To já budu u vchodu, ty ještě v šatně a pak budu říkat: Já jsem si celou dobu myslela, že jdeš vedle mě, a ty jsi byla ještě v šatně...:D..DDDD No já jsem se málem rozplácla na betonu, jak jsem ji poslouchala...:D..Ta taky z toho nemohla..:D
Já vím, že to asi nepřijde moc vtipné, když to všechno živě nevidíte a neslyšíte..Ale já to prostě musím napsat..:D..Za chvilku jdu na odpoledko, musím si ještě něco zjistit o Smetanovi a Dvořákovi..:D...Tak zatím (omlouvám se za přiblblé věty, ale i teď mám pořád ten přiblblý úsměv na tváři, když si to pořád přehrávám..:D..Zítra už mi to tak vtipné nepřijde..určitě..:D :D )