Dobré ráno >_<

12. února 2011 v 15:16 | Monii |  *Moje kecy*
No, ne že bych vstávala teprve teď (to už je jasné, když jsem psala článek, že jo), já už jsem vzhůru od půl osmé. Dívala jsem se na TvD, psala článek na blog. No, to teď není hlavní. Asi 4x jsem stahovala Photoshop, no chápete to? :D.. První se mi nechtěl otevřít, když už se mi po 40ti minutách konečně hodlal stáhnout. Fajn, tak znovu. Tentokrát jsem si stahování asi omylem zavřela. Nevím, nějak si to neuvědomuju, kam to zmizlo...:D..Tak teda potřetí, to jsem měla asi 97%, ale mamka chtěla jít na Pc, tak jsem to stahování musela vypnout..No, to teď neřešte...Takže jsem to začala stahovat po čtvrté a něco mi k tomu chybělo, takže jsem ho nemohla nainstalovat. Tak jsem se teda na to vyprdla, asi mi není přáno, tak jsem si stáhla The Gimp, který je prý skoro na stejné úrovni, jako Pohotoshop. Uvidíme. Jak víte, už chystám delší dobu nějaký můj design, který by vyrazil dech nejen mně, ale i vám.
A co chystám nového? Nabrala jsem si opět další Sb..Já vím, jsem neponaučitelná, když nestíhám. A to lze jenom nějak vylepšit. Budu nabírat i nadále, ale nejspíš si ten seznam promažu. Ono, nedává mi ani tak práci, obíhat, to mi je úplně ukradené, aspoň se nenudím. Spíš někteří neobíhají a dlouho se neobjevují na svém blogu. Takže, ti, co se na svém blogu neobjevují, dám do pozastavených a ti, kteří na svém blogu jsou, ale nepíšou, tak je budu mazat. Je mi to sice líto, ale co už. S některými se mi prostě dobře píše, takže mi nevadí, když tak často nepíšou. Někteří ale píšou takové bláboly na blog a do komentářů, že se to nedá číst.
Uvidím, zatím se nenervujte, No stress a užívejte víkendu. Já jdu na ten dess. Není možné, abych už něco nevymyslela..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačul :D Kačul :D | Web | 12. února 2011 v 15:51 | Reagovat

Tyo první komentář... :)
Dělám atletiku a myslím, že jsem ti to nepsala :)
jinal, těším se na ten dess, určitě něco vymyslíš :D

2 Kačul :D Kačul :D | Web | 12. února 2011 v 16:19 | Reagovat

Ty neděláš žádnej sport?
A náhodou, the Gimp jsem už viděla... je docela dobrej, když s nim umíš... ale naučit se s ním? To uý je lepší :)
A ten dess, něco vymyslíš :D

3 -MuMie- -MuMie- | 12. února 2011 v 16:58 | Reagovat

Tady ti něco posílám. Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo seti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7let mám blond vlasy aděsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidemzjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle nenivtip! Něcodobrého se ti stane v 15:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekneMILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to zestrachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pocházíz Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal těšťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrálaautomobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuveřil do 5 dnu dostal rakovinu
Nový komentář

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama