Červenec 2011


Neznámý autor - Když každý moudřejší ustoupí, potom si hlupáci budou dělat, co se jim zachce.

15. července 2011 v 9:44 | Monii |  *Moje kecy*
Dobře, pokusím se napsat takový článek, aby potěšil všechny. A hlavně se pokusím napsat takový článek, abych psala sama od sebe a měla co napsat (a hlavně, aby mi slova skákala do textu sama od sebe). No, ono to bude celkově dost složité, ale vynasnažím se. Vážně.

Letní žebříček vtipných reklam - 5.místo

8. července 2011 v 11:36 | Monii |  ... reklamy
Bylo by nespravedlivé, kdyby skončila tato reklama výše, vůči ostatním reklamám, které mi přijdou lepší, než tato. Samozřejmě, páté místo není podle mě nic hrozného, horší by bylo, kdyby se tady neobjevila vůbec, takhle je vtipná aspoň trochu. V žádném případě neznamená 5.místo - nejhorší a 1.místo - nejlepší. Nyní je tady prostě žebříček vtipných reklam a... a dál už nevím, jak to vysvětlit.

Neznámý autor - Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame vždy člověk.

8. července 2011 v 10:01 | Monii |  *Moje kecy*
Konečně krásné počasí. Před chvílí jsem otevírala okno v pokoji, a venku je neskutečné dusno. Tak jsem zase zavřela, no, protože v pokoji je nádherný chládek. Mé ideální léto.

Zvláštní...

5. července 2011 v 19:15 | Monii |  *Moje kecy*
Cítím se nějak... zvláštně. Nevím, jak to popsat, ale mám takový pocit, že na co sáhnu, tak se mi sesype pod rukama, proto ani nevím, co mám všem odpovídat, abych si něco "nepokazila". No, to neřešme, protože to, co jsem napsala, absolutně nechápu.
Samozřejmě pokračuju v psaní knížky. Jasně, jsem sice asi na druhé straně, ale snad to chytí "šmrnc" časem, až se rozepíšu pořádně.
Nevím, co mám napsat. O půl jdu opět s Majky venčit. A ještě s sebou beru Terku. A Majky už jsem to přežila, tak ještě Terka a bude to ok. A co? Jo, díváte se na seriál Ulice, co běží na nově (tam bydlí taková partička 5 lidí spolu...)? No, tak mě napadlo, že kdybysme my tři bydlely spolu, nebylo by to na škodu. Marketě jsem říkala: "No, tak víš co, třeba tak do.. Maximálně třiceti, a pak se každý vydat na svou cestu..Ale byly by jsme mladé, tak co.."...A Marketa na to: "Nooo, ale koupit nějaký velký byt, velkou koupelnu...". Takže u ní jsem to brala jako souhlas... :D... Co vy byste říkali na společné bydlení s kamarády?

Vzniká nový Bestseller. Zase

3. července 2011 v 13:18 | Monii |  *Moje kecy*
Jojo, už zase. Někdy mě to prostě chytne a už se toho nepustím. Zase do mě vešel nový nápad a já jsem začala psát. Zatím mám jenom...Prolog? No, nevím, jak se jmenuje to na začátku, kde ještě nejsou kapitoly. V Twilight je sice nadepsané "předmluva", ale to ne, četla jsem v různých knížkách něco jiného, ale už si nemůžu vzpomenout. No, to je jedno...