Neznámý autor - Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame vždy člověk.

8. července 2011 v 10:01 | Monii |  *Moje kecy*
Konečně krásné počasí. Před chvílí jsem otevírala okno v pokoji, a venku je neskutečné dusno. Tak jsem zase zavřela, no, protože v pokoji je nádherný chládek. Mé ideální léto.


Včera jsme byli u babi a dědy. S dědou jsme jeli do Starého Jičína (jakože celkem dálka od Ostravy), on tam jel za nějakýma chlápkama nebo co a já jsem se jela podívat na asi měsíční býky... :D. Jsou neskuteční. První jsem z nich měla "vítr", ale pak byli úplně fajní. Jeden byl až nějak moc odvážný a začal mi olizovat ruce. Teda, to oni po chvíli všichni, ale ten s tím začal. Mají hrozně drsný jazyk a chvíli se teda báli, pohlazení, ale ten "první odvážlivec" se nechal i první pohladit. Mají asi měsíc a půl. A věřte tomu nebo ne, fotila jsem je. To je u mě sice nezvyk, ale musela jsem je nafotit.
Psaný "první odvážlivec". Má asi kolem měsíce a půl
Samozřejmě byl i hodně zvědavý..
Je to neskutečně krásný pocit, když vám zvíře jako takové začně důvěřovat...
Konečně jsem si ho mohla pohladit. Taky krásný pocit
Samozřejmě mám i více fotek, ale než by se to tady dalo, byla bych tu ještě dlouho. A navíc.. Nebudu vás tady tím zatěžovat. Možná vám tady někdy nafotím i kozy, co jsou u babi a dědy, nebo taky psy, králíky a pak, jestli se někdy dostanu ke koním, tak i koně.

Jinak, s Candym jsme včera byli u veterináře. Čůrá krev. Včera měl Candy načurat do takové sklinky, samozřejmě, že jako naschvál čural po kapkách. Veterinář říkal, že máme toho nabrat více, protože by se na to chtěli podívat i pod mikroskopem, jestli tam nejsou nějaké ty škodlivé látky a z čeho ta krev vlastně je. Prý to je možná zánět močového měchýře, ale nemáme na to spoléhat. Dostal dvě injekce. Jednu proti bolestem a druhou na ten močový měchýř, aby se to když tak začalo léčit, kdyby to byl ten zánět. To je to njehorší, když víte, že je někdo fakt hodně k vám blízký nemocný a vy nevíte, jak mu pomoct. Ta bezmoc. Právě proto bych i v dospělosti chtěla mít více než jednoho psa, z útulku. Abych věděla, že jsem jim pomohla a dala naději na nový život. To je pro mě mnohem důležitější, než cokoliv jiného. Vždy budou u mě na prvním místě, nezmění to nic.

A to by bylo pro dnešek všechno. Asi už začnu pomalu přidávat ty vtipné reklamy, od pátého místa až po první. Zatím se tady mějte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 8. července 2011 v 10:41 | Reagovat

No jo, ale když já vážně nevím :D Tak na to radši vždycky na začátku článku upozorním, abyste počítali s tím, že budou následovat samý blbosti :D
Nepřekecala, oznámila a mamka jde se mnou :D Sice je z toho nadšená, že musí o půlnoci do Olympie, ale já potřebuju odvoz :D Ty jsi neviděla ten film s Tomem Hanksem? :D Tak to musíš rychle napravit! :D Je to o chlapovi, co pracuje ve vězení, kam přiváží vězně, kteří jsou odsouzení na smrt. No a péak tam přivezou Johna Coffeyho, kterej má zvláštní schopnosti atd. A knížku číst nemusíš, ale na film se podívej :D
Já to taky nejdřív chtěla vypnout, ale pak jsem si řekla, že dotazníky přece miluju :D
Jo, to mám taky doporučené od Kris :D vůbec nevím, kdy s tím začnu :D

2 Kate Kate | Web | 8. července 2011 v 10:43 | Reagovat

[1]: Já jedu zítra na chatu, takže počítám, že se zajdu podívat za tetou do kravína, jestli tam nemá nějaký telátka. Je krásnej, ten býček :)
A doufám, že Candymu nic nebude. Je to hroný no, když nevíš jak mu pomoct, to znám :(

3 Kris Kris | Web | 8. července 2011 v 11:24 | Reagovat

To víš, já jsem celá teatrální :D Neboj, příště zase něco vymyslím a udělám tě chytrou :D
Jasně že je, hajzlíci jsou to :D Když máš pod 150 cm, máš to o deset korun levnější, jenže vzhledem k tomu, že jsem na přelomu čtvrté a páté třídy vyrostla pomalu na 160, prakticky jsem si té slevy ani neužila, protože to naše ubohé koupališťátko přestavěli na aquapark teprve nedávno. :D
Komedie života, teď jsi to vystihla :D

Obdivuju tě, že máš ke zvířatům takovou náklonnost. :D Já se většiny zvířat hrozně bojím (když nad tím tak přemýšlím, je málo věcí, kterých se nebojím), ale mám je ráda a určitě bych jim nijak nechtěla ublížit. Ta druhá fotka je moc pěkná.
A věřím, že Candy bude v pořádku :)

Je to hrozný, Kate mě vždycky předběhne! Začínám z toho mít deprese! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama