Slíbila jsem...

5. prosince 2011 v 16:05 | Monii
...že přijdu na Vánoce nebo před Vánoci? Hele, to máte fuk, každopádně, když už se mi po dlouhé době (opravdu po odně dlouhé době) podařilo dostat na blog.cz (stále se neráčil přijít aktivační odkaz, že souhlasil s podmínkami), podivuhodně, bez odkazu, tak píšu. Víte, jak mám knižní blog? Ne, nebudu vám psát stránku, musím se jít učit, nemám čas :D. No, tak z toho knižního se přesouvám na blogspot, adresa - www.just-books-m.blogspot.com . Tady samozřejmě zůstávám nadále atd.
Jo, člověk by si řekl, že po dlouhé době se objevím na blogu a budu psát dlouhé monology. Nebojte se, to přijde, na všechno je čas :D. Ale ten mi teď tak trochu chybí. Absolutně nestíhám a učit se nezvdládám. No jo, pravda, mohla bych se začít učit krapet víc, ale znáte mě. Jenom taková perlička, z biolu, dostala jsem pětku z písemky z prokaryotické buňky za to, že jsem napsala, že brvy slouží k vyživení k buňky (jen tak na okraj - slouží k pohybu při rozmnožování). Je toho daleko více (a pak ještě mnohem více). Pokud se dostanu večer na PC, čekejte dlouhé vyprávění, máte se na co těšit.

P.S.: Nečekala bych, že ta střední je takový zápřah (pro ty, co se na základce učili jen na čtvrletky a jinak nesáhli vůbec po sešitu). No, já vám to napíšu všechno večer, pokud se tady dostanu (všimli jste si, že píšu pořád pokud? No jo, nechci nic slibovat)...Jo a málem bych zapomněla, v češtin budeme psát slohovku na vypravování, vybrala jsem si téma "Ještě že to byl jen sen". Víte, jaký je maximální rozsah slohovky? 250 slov! Jo, 250 SLOV! No, mně to je úplně ukradené, já ji to prostě budu klidně rozesílat po kouscích, ale přece nemůže ode mě čekat, že se vlezu do 250ti slov?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 5. prosince 2011 v 16:58 | Reagovat

S nestíháním jsem na tom podobně, mám takový neodvolatelný pocit, že bych se měla urychleně začít učit do všech předmětů. Ne, že bych se do teď neučila, ale stejně v tom trochu plavu. Dnes a denně nějaký testy, zkoušení nebo jiný známkovací prostředky, takže jsem nucená učit se pořád. Jen na zítřek mám asi čtyři předměty. Škola je poslední dobou na nic. :D
Už se těším na dlouhé vyprávění. A dvě stě padesát slov je dost málo (s tím si někdy nevystačím ani na komentář :D).

2 Dadie Dadie | Web | 6. prosince 2011 v 21:16 | Reagovat

to sa už teším na tvoje slohovky bez hlavy a päty :) a no, ja som sa tento rok ešte ani raz poriadne nenaučila a teraz to už nedokážem rozbehnúť, myslela som, že som na gympel zvyknutá, no nie, oni nám na druhom stupni dajú ešte viac zabrať. Keď tvoje krátke články sú také dlhé ako si pamätám, 250 slov ti stačiť určite nebude :D Ale tak, držím palce, aby ti aspoň takých 400 stačilo :)

3 Kris Kris | Web | 10. prosince 2011 v 10:12 | Reagovat

Tak ty jsi zpátky! :-D Že já si toho nikdy nestihnu všimnout sama od sebe. :D Těším se na dlouhé monology. A 250 slov je pěkně zabijácké omezení, to teda je.

To tak prostě je, zákony schválnosti.
Inu, obyčejně vyznávám víru v teorii „času dost“, ale teď už mám přece jen něco koupené. :-D Pro rodiče mám dvě knížky, pro sestru mám něco vyhlídnutého, jen zase nevím, co vzít spolužačkám. Zase jim hromadně nakoupím propisky nebo tak něco. :-D

4 hanka hanka | E-mail | 31. července 2015 v 13:08 | Reagovat

Ahoj tadi hanka a chci se zeptat estli si se mnou bude někdo psat. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama